Hakkımızda

BİZ KİMİZ ?

Yılmaz Bronz, farklı zamanların bronz stillerini, endüstriyel üretim yöntemleriyle günümüze taşıma misyonuyla yola çıkmış bir firmadır.

Bronz işleme geleneğini modern teknolojilerle geliştiren firmamız, geçmişin çizgilerini yansıtan tüm mekânlar için zengin bir ürün yelpazesi sunmaktadır.

Müşterilerimizin ihtiyaçlarından yola çıkarak, kişiye ve projeye özel çözümler üreten firmamız; siparişe göre özel tasarım ve bunu kısa sürede seri üretime uyarlama becerisine sahiptir. Yılmaz Bronz'un geçmişin stillerini yorumlayarak geliştirdiği koleksiyonlarının tümü kapı, mobilya donanım ve aksesuarlarından oluşmaktadır.

Yılmaz Bronz koleksiyonları, kaplama seçenekleri ve üretim teknikleri açısından benzersizdir. Üst düzey dayanıklılıkla üretilen antik, eskitme bronz, parlak pirinç, krom kaplama, bakır, antik gümüş, parlak nikel, antik bakır, satine pirinç, altın kaplama, satine krom, gümüş kaplama ve eskitilmiş altın kaplama seçenekleriyle, tüketicilere kendi tasarımları için en uygun seçeneği sunmaktadır.

Her biri zanaatkar bronz ustalarının geleneğinden gelen tasarımlar, Yılmaz Bronz'un üretim deneyimi ve modelleme teknolojisiyle mekân ve mobilyalara uyum sağlayacak şekilde yorumlanarak, yaşam alanları için estetik ve işlevsel binlerce ürün seçeneği sunmaktadır.

 

Yılmaz Bronz

Bronzu Aksesuara Dönüştürme Sanatı

   

 

 

Haritada Biz

Adresimiz

  • icon
    Addres : 2. Cebeci Yolu 2573 Sok. Sultançiftliği / G. O. Paşa / İstanbul
  • icon
    Telefon 1 : 0212 619 40 80
    Telefon 2 : 0212 619 49 80
Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…